NGF Competitie informatie 2019

27 december 2018 - 08:00

Hierbij de informatie voor de NGF Competitie van de teams die door ANWB Golf ontvangen zullen worden. 

ANWB Golf zal tijdens de competitie van 2019 uitkomen op Golfbaan Bentwoud, Golf4All Harderwijk, Efteling Golfpark en Golfpark Almkreek.

Zie hieronder welk team op welke baan is ingedeeld;

Dames 1 (Poule D236) op Golfbaan Bentwoud
Captain: Fé Sanders (fe.sanders@hotmail.com)

Dames 2 (Poule D225) op Golf4All Harderwijk
Captain: Laura van der Weijden (vanderweijdenlaura@hotmail.com)

Heren 1 (Poule H217) op Golfbaan Bentwoud
Captain: Ed Petersen (ed.petersen65@gmail.com)

Heren 2 (Poule H243) op Golfbaan Bentwoud
Captain: Igor Hoyng (igor.hoyng@gmail.com)

Heren 3 (Poule H242) op Efteling Golfpark
Captain: Soeren Bech (soeren_bech@hotmail.com)

Heren 4 (Poule H260) op Efteling Golfpark
Captain: Hugo Timmers (hugotimmers@timtimm.nl)

Heren 5 (Poule H254) op Golfpark Almkerk
Captain: Ton Knijnenburg (tknijnenburg@xs4all.nl)

Heren 6 (Poule 284) op Efteling Golfpark
Captain: Peter Reyneveld (peter@zakelijkgolfen.nl)

Heren 7 (Poule H268) op Golf4All Harderwijk
Captain: Jeroen Bastiaan (jbastiaan74@gmail.com)

Senioren 1 27 holes (Poule P80) op Golfbaan Bentwoud
Captain: Herman Gieling (jhgieling@hotmail.com)

Senioren 1 18 holes (Poule P229) op Golf4All Harderwijk
Captain: Nan Pormes (jmpormes@gmail.com)

Binnenkort volgen de starttijden, de lussen en informatie over voorspelen.

Met vriendelijke groet,

Gerben Staal

Competitie-coördinator ANWB Golf
gerben.staal@anwbgolf.nl

Gaarne informatie naar dit e-mailadres of via de post naar Taurusavenue 18, 2132 LS Hoofddorp en niet via de individuele golfbanen.

 

Ledenadministratie

023 75 05 244

info@anwbgolf.nl

Facebook

anwbgolf facebook messenger

 

Openingstijden

maandag 9:00 uur - 17:00 uur
dinsdag 9:00 uur - 17:00 uur
woensdag 9:00 uur - 17:00 uur
donderdag 9:00 uur - 17:00 uur
vrijdag 9:00 uur - 12:30 uur
zaterdag en zondag gesloten    

Mijn lidmaatschap

Je kunt veel zaken zelf regelen via Mijn ANWB Golf.

Adres wijzigen : klik op Mijn Profiel

Golfverklaring downloaden : klik op Mijn Profiel en vervolgens op de knop Downloads.

Facturen bekijken : klik op Financieel

Lidmaatschap wijzigen of opzeggen

Je wordt doorverwezen naar onze partner Jumbo Golf.

appjecalendarchevron-downchevron-leftchevron-rightclosefacebookfast-backwardfast-forwardgoogle-plusiconinstagramlistlisten-livemailmicrophoneplayplaylistsearchtwitterwatch-liveyoutubeicon-captions-off icon-captions-on icon-enter-fullscreen icon-exit-fullscreen icon-fast-forward icon-muted icon-pause icon-play icon-restart icon-rewind icon-volume