
Het Rijk van Nijmegen is gelegen ten oosten van Nijmegen, bijna tegen de grens met Duitsland aan. De golfbaan is onderdeel van het Rijk Golfbanen. Met 45 holes zijn er in totaal zes 18-holes luscombinaties te spelen. Daarnaast heeft de golfbaan ruime oefenfacilteiten, een golfschool, een restaurant en een golfschool met 4 golfprofessionals.
Jaarlijks spelen gemiddeld 907 leden van ANWB Golf een ronde bij Het Rijk van Nijmegen. Ongeveer 35% speelt een 9 holes ronde en 65% speelt een 18 holes ronde.
Het Rijk van Nijmegen kan worden opgedeeld in twee verschillende type banen.
Zo zijn er 27-holes, de Groesbeekse kant van de baan, die het karakter hebben van een bosbaan. Oude bomenlanen, veel blinde holes en grote hoogteverschillen zijn de typische kenmerken van deze holes.
De andere 18-holes, de Nijmeegse kant van de baan, staat bekend als een parkbaan en zijn lichtglooiend. De 75 bunkers zijn tactisch geplaatst en vormen een uitdaging voor zowel de beginnende als de meer ervaren golfer.
Als je alleen wilt komen oefenen, kun je terecht op de driving range en andere oefenfaciliteiten. De driving range is overdekt, dus ook in de regen en in de winter kun je hier aan je spel werken. Muntjes voor de driving range zijn te halen bij de receptie, daarna kun je meteen aan de slag.
Het Rijk van Nijmegen
Postweg 17
6561 KJ Groesbeek
Nederland

Openingstijden
De receptie en golfschop zijn dagelijks geopend tussen 08:00 uur en 17:00 uur.
Faciliteiten
Gemiddelde scores ANWB Golf spelers
Evenementen bij Het Rijk van Nijmegen
Golfschool Het Rijk van Nijmegen
De golfschool van Het Rijk van Nijmegen biedt een gevarieerd programma aan lessen voor de beginnende golfer en de ervaren golfer. In groepen of privélessen leren de vier golfprofessionals je alle slagen van het golfspel. Meer informatie vind je op de website van Golfschool Het Rijk van Nijmegen.
Bereken je reistijd
Zie hier hoelang je onderweg bent vanaf je huis naar de golfbaan.