Primeur op De Rijswijkse: Jij bepaalt je eigen starttijd! 🏌️♂️
Bij ANWB Golf vinden we dat een wedstrijddag om één ding moet draaien: onbezorgd genieten van onze mooie sport. Daarom introduceren we een innovatieve functie waarmee wedstrijdspelers zelf hun startijd bepalen. De primeur? Die is voor de deelnemers aan de wedstrijd op de Rijswijkse Golfclub op 28 februari a.s.
Regie en ritme
Iedere golfer heeft een eigen ritme. Waar de één het liefst met de eerste dauw op de green staat, begint de ander de wedstrijddag liever rustig met een kop koffie in het clubhuis. Voorheen werd de indeling volledig door de wedstrijdorganisatie bepaald, maar ANWB Golf merkt dat er bij deelnemers behoefte is aan meer invloed op de eigen agenda. Daarom kunnen wedstrijdspelers voortaan, binnen hun eigen categorie, zelf een ideaal startmoment kiezen. Dit zorgt voor meer flexibiliteit en een verhoogd gevoel van eerlijkheid.
Innovatie door co-creatie
Deze nieuwe 'drag & drop' functie wordt gelanceerd in een testfase. Deelnemers aan de wedstrijd op De Rijswijkse vormen de eerste groep golfers die dit nieuwe gemak ervaren. Hun feedback is essentieel om het systeem in de praktijk te toetsen en waar nodig verder te verfijnen voor de rest van het seizoen.
Hoe werkt het?
De nieuwe werkwijze is ontworpen op basis van gebruiksgemak:
- Na sluiting van de inschrijving ontvangen de wedstrijdspelers automatisch een uitnodiging per e-mail.
- Op de wedstrijdpagina kunnen zij hun naam eenvoudig naar een beschikbare starttijd binnen de eigen categorie slepen (drag & drop).
- Na het opslaan is de keuze direct verwerkt in het systeem. Voor spelers die geen gebruikmaken van deze zelfkeuze-optie, wijst de organisatie als vanouds een starttijd toe.
Ook met specifieke voorkeuren die reeds bij de inschrijving zijn doorgegeven, wordt achter de schermen nog steeds zoveel mogelijk rekening gehouden bij het definitief maken van de startlijst.
Speel je mee met deze wedstrijd? Dan hoor je bij de eerste groep golfers die dit nieuwe gemak ervaart. Jouw feedback helpt ons om het systeem verder te verbeteren
Lees ook
Boek nu online je starttijd met ANWB Golf-voordeel ⛳
Goed nieuws voor ANWB Golf-leden! Het wordt nóg makkelijker om voordelig te golfen. Dankzij onze samenwerking met Leading Courses kun je vanaf nu bij een groeiend aantal golfbanen direct online starttijden reserveren tegen een exclusief ANWB Golf-ledentarief.
ANWB Golf ledendag Golfbaan Bentwoud 12 september
Zin in een sportieve en ontspannen dag op de golfbaan? Schrijf je dan in voor de Ledendag op Golfbaan Bentwoud! Dit is dé kans om samen met andere leden een heerlijke ronde te spelen op een van de mooiste polderbanen van Zuid-Holland on een leuke clinic te volgen. Plezier, de buitenlucht en gezelligheid staan vandaag centraal.
ANWB Golf Wedstrijdreglement
We hebben spelregels opgesteld om een wedstrijd of competitie zo goed mogelijk te laten verlopen. Dit zijn aan de ene kant speltechnische regels en aan de andere kant regels voor de organisatie rondom een toernooi of competitie.