NGF Competitie informatie 2020

2 januari 2020 - 08:00

Hierbij de informatie voor de NGF Competitie van de teams die door ANWB Golf ontvangen zullen worden. 

ANWB Golf zal tijdens de competitie van 2020 uitkomen op Golfbaan Bentwoud, Golfbaan Westwoud, Dorhout Mees, Efteling Golfpark en Golfbaan de Hoge Dijk.

Zie hieronder welk team op welke baan is ingedeeld;

Dames 1 (Poule D233) op Golfbaan Bentwoud
Captain: Laura van der Weijden (vanderweijdenlaura@hotmail.com)

Dames 2 (Poule D227) op Westwoud
Captain: Fé Sanders (fe.sanders@hotmail.com)

Heren 1 (Poule H211) op Dorhout Mees
Captain: Ed Petersen (ed.petersen65@gmail.com)

Heren 2 (Poule H259) op Golfbaan Bentwoud
Captain: Hugo Timmers (hugotimmers@timtimm.nl)

Heren 3 (Poule H254) op Efteling Golfpark
Captain: Soeren Bech (soeren_bech@hotmail.com)

Heren 4 (Poule H252) op Golfbaan Bentwoud
Captain: Peter Reyneveld (peter@zakelijkgolfen.nl)

Heren 5 (Poule H279) op Golfbaan Bentwoud
Captain: Jeroen Bastiaan (jbastiaan74@gmail.com)

Heren 6 (Poule H277) op Golfbaan Bentwoud
Captain: Ton Knijnenburg (tknijnenburg@xs4all.nl)

Senioren 1 27 holes (Poule P89) op Golfbaan Bentwoud
Captain: Herman Gieling (jhgieling@hotmail.com)

Senioren 1 18 holes (Poule P220) op Golfbaan de Hoge Dijk
Captain: Nan Pormes (jmpormes@gmail.com)

Binnenkort publiceren wij hier de informatie m.b.t. starttijden, de lussen en informatie over voorspelen.

We gaan er samen weer een gezellige en competatieve periode van maken.

Met vriendelijke groet,

Gerben Staal

Competitie-coördinator ANWB Golf
gerben.staal@anwbgolf.nl

Gaarne informatie naar dit e-mailadres of via de post naar Abcouderstraatweg 46, 1105 AA Amsterdam en niet via de individuele golfbanen.

 

Ledenadministratie

020 323 0300

info@anwbgolf.nl

Inloggen Mijn ANWB Golf

Openingstijden

maandag 9:00 uur - 17:00 uur
dinsdag 9:00 uur - 17:00 uur
woensdag 9:00 uur - 17:00 uur
donderdag 9:00 uur - 17:00 uur
vrijdag 9:00 uur - 12:30 uur
zaterdag en zondag gesloten    

Je wordt doorverwezen naar onze partner Jumbo Golf.

appjecalendarchevron-downchevron-leftchevron-rightclosefacebookfast-backwardfast-forwardgoogle-plusiconinstagramlistlisten-livemailmicrophoneplayplaylistsearchtwitterwatch-liveyoutubeicon-captions-off icon-captions-on icon-enter-fullscreen icon-exit-fullscreen icon-fast-forward icon-muted icon-pause icon-play icon-restart icon-rewind icon-volume