Inclusief koffieontvangst, mandje ballen voor de driving range
Heb je zin en tijd om op woensdag, met een gezellige club, 18 holes te spelen? ANWB Golf biedt dit jaar een uitgebreid programma aan midweekwedstrijden. We spelen op prachtige banen verspreid door heel Nederland. De starttijd is, in de meeste gevallen, rond 11.00 uur en je wordt ontvangen met een kop koffie of thee, daarna even inslaan en hop de baan in. Genieten van je golfronde. Na de ronde is het mogelijk om met een aantal spelers een hapje te blijven eten. We spelen iedere week met gemiddeld 40 deelnemers dus schrijf je in en speel mee.
De wedstrijd bij Golfcentrum de Hoge Dijk op 24 maart 2021 is een 4-stokkenwedstrijd. Zie de wedstsrijd in het digitale clubhuis voor meer informatie hierover.
Je ontvangt enkele dagen voorafgaand aan de wedstrijd de startlijst. Wil je graag met een golfmaatje spelen? Geen probleem, geef het aan ons door zodat we daarmee rekening kunnen houden bij het maken van de startlijst. Op de wedstrijddag heten we je welkom met een kop koffie bij de wedstrijdtafel en reiken we de scorekaart uit.
Bij de indeling van de wedstrijd maken we een indeling in drie categorieen:
Als er in een categorie minder dan 5 deelnemers zijn dan wordt deze categorie samengevoegd met een andere categorie.
De wedstrijd sluiten we af met een prijsuitreiking. Terwijl je samen met je flightgenoten geniet van een hapje en drankje in het clubhuis reikt de wedstrijdleiding de prijzen uit.